#1 2013-12-10 17:58:58

kamil12303

Gość

podanko na śniadanko

Nick: kamil12303 (gram dziewczyną malżeństwo...)
Level: 81
Klasa: Wojownik
Repatucja:681839
Karty sp:
War 32j +5
Blade 24j +5
Cruss 41j +5
Berek 28j +5
Glad 29j +5
Mnich 51j +9
Eq:
Pełen chwał u7 +6 z dobrą oslo
Kryształowa zbroja u5 +6 też dobra oslo
Balista u5 +4 też dobra oslo
Ostatnia fam i powód odejścia:~Funny~ z racji na brak większego uczęszczania na glace. Teraz jestem w StrażnicyNos ale mam zamiar wyjść z racji na po1 odejście męża a po 2 na
trochę dziecinna atmosferę (po za tym nic do nich niemam)
Chce dojść do was z racji na duże zaangażowanie w Glacernon, dużo dobrych lv (to nie świadczy o fam tylko o wymogach) z tego co wiem miłą atmosferę jak i widuję was bardzo często. Mój mąż też ma zamiar dojść ale trochę później.

Imię: Paweł
Wiek: 12 w styczniu skończę 13
Miejscowość: Lębork
Coś o sobie: Nazywam się Paweł interesuję się grami, filmami, muzyką i sportem. Preferuje muzykę POP oraz lubię pływać jak i jeździć na deskorolce. Chodzę do klasy VI szkoły podastawowej. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi na dworze jak i w grze z kolegami. Uwielbiam wszelakie eventy NosTale z racji na fajną zabawę.

Czas na glacernon ostatnio słabo bo miałem strasznie dużo zawodów pływackich i zadań domowych a że chodzę do klasy sportowej to mam mniej czasu na lekcje i niejest łatwo i wszystko trzeba ogarniać. Ale lubię chodzić na glace pobic Aniołki, bić wkład, bloczyć, robić obozy (co robię żadko jak uważam że niemam co robić z kasą i bloczą nas ale to żadko wolę wydać na inne żeczy typu sp czy też eq.
Staty słabe ciągle usiłuję się wybić w tym miesiącu i niemam czasu i niedobrze mi idzie dlatego: 0:14 miesiąc temu 17:32...
Lubię chodzić na Draco, Glacki, rajdy eventowe, ogółem wszystkie tylko nieprzepadam za bardzo za wodą na glacy ale to dlatego że tylko raz byłem na niej tak to wszystkie rajdy lubię tylko KFC i Namju mi sie znudziły przechodziłem się na nie...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamusp.pun.pl www.uroda.pun.pl www.ba.pun.pl www.shinobiwalka.pun.pl www.dojonandb.pun.pl