#1 2014-02-01 18:10:23

3xLastx

Gość

Podanie 3xLastx3

Opis postaci:
Nick:3xLastx3
Lvl:87 (58%)
Klasa:Łucznik
Reputacja:1.1kk (blue nos)
Karty SP:
Rang 70j +0
Sin 60j +6
Des 62j +0
Wk 99j +11
Wk 80j +0
Cs 99j +11
Zwiad 64j +9
Wszystkie sp są w trakcie ciągłego ulepszania oraz expienia (rang,sin,des mam zamiar ich kupić)
Eq:
Podstawa u6 +7
Złota zbrojka bandy rozbójników u6 +7
Sztylet cienia u5 +6
Ostatnia fam i powód odejścia:
Wczorajsi:Fam expa i tępiona przez pół serwera.Miejsce bez przyszłości ponieważ każdy kto wbił 90 opuszczał fam.Fam może zapomnieć o wspólnych rajdach oraz wodzie na glacy.
Dlaczego Gekkou:Widziałem was dużo na glacy oraz jak robicie wspólne rajdy.Myśle ze jak zostane przyjęty do fam to wszyscy mnie przyjmą i będę mógł zostać członkiem Gekkou.Oczekuje od was miłej atmosfery i pomocy oczywiście odwdzięczając się tym samym





O sobie;

1. Imię :Szymon
2. Wiek :14 lat (29 marca 15 lat)
3. Miejscowość Zamieszkania :Grudziądz [Kujawsko-Pomorskie)
4. Coś O Sobie : Chodzę do klasy 2 gimnazjum oraz trenuje piłkę nożną i chodze do klasy sportowej.Swoja przygodę z NT zaczołem dzięki kuzynowi "hirek1" 4 lata temu.Moje hobby to programowanie gier oraz sport.Gram w gry typu:NosTale,Elsword,Fifa i chce zacząć jeszcze grać w 4story oraz HeartStone





Glacernon:
Na glacy spędzam dużo czasu zależy od potrzeby kupna nowej rzeczy ale gdy wszystko mam to pozostaje tylko glac.

Przed dzisiejszym resetem miałem 153:132 oraz około 230k wkładu.

Osobiście lubie chodzić na każdy rajd galy nic dodać nic ująć

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiwalka.pun.pl www.ba.pun.pl www.se.pun.pl www.uroda.pun.pl www.teamusp.pun.pl