#1 2012-10-12 03:42:10

 mp001

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 113
Punktów :   

Przykład !!!

Podanie Według Wzoru Czyli Zaznaczymy Wzór Kopiujemy a tu Wklejamy

a) Postać :

1. Nick : mp001
2. Lev : 83
3. Klasa : Łucznik
4. Reputacja : Niebieski NoS
5. Karty SP :
SP 1 - 50 Job + 4
SP 2 - 30 Job + 4
SP 3 - 33 Job + 2
SP 4 - 98 Job + 10
SP 5 - 31 Job + 2
Jajamaru - 22 Job +2
Kurak - 1 Job + 2
6. Eq:
Łuk - u 7 + 5
Sztylet - u  5 + 4
Zbroja - u 4 + 5
7. Ostatnia Fam i powód Odejścia - Dark[»«]Power <-- Specialnie Napisałem Tą Nazwę Fam, ponieważ Jakoś nienawidzę Tej Fam jak ją widzę to mnie Nosi a Ten ~Atos~ może to Czyta, ale Dla mnie Frajerem ( Własny Szef Przychodzi Tylko na Zbiórkę na LoD, aby Rozdać PT ). Jak Chciałem Z Tą Noobbskąą Fam BTK  To szefuniu [Cwaniak] Od Razu Zrobił się OFF na Grze, Bo Wiedział, że Dostaną po Dupie. A Poza tym Nie obczajam Rodzina ma 7 Poziom i przyjmują +65 Aby Te niższe Lev wbijały Im PDR [ % Poziomu Famowego ], Jeżeli ja bym Miał zastępce Bym Wywalił ALL z Fam i odszedł z Fam. Aby Ten Szef Niby Szef Nauczył Się Co to znaczy Gra i Zajmowaniem Się Rodziny, bo daje Sobię rękę Uciąć, Jeżeli nie Milusia [ Zastępca ] Taa fam By już Poległa tak jak Rodzina Ice/\Kings.
8. Dlaczego Akurat Do Naszej fam Chcesz Dojść : Bo Jestem Szefem Tej Rodziny

b) O Sobie :

1. Imię : Rafał
2. Wiek : 14 Lat
3. Miejscowość Zamieszkania : Stargard Szczeciński Woje. [ Zachodniopomorskie ]
4. Coś O Sobie : Mam Na imię Rafał mam 14 Lat, Gram w NosTale 4 Lata. Ogółem To chodzę do Gimnazjum Integracyjnego w Stargardzie Zajebiste To Gimnazjum Polecam Każdemu Nauczyciele Git Szkoła Git Koledzy Git. Trenowałem Siatkówkę u Pana Rozwoda, Ale przestałem nie wiem czemu. Aktualnie przestałem Trenować siatkówkę Trenowałem od 8 Roku Życia.

c) Glacernon :

1. Jak długo spędzasz Czas na Glacernon : 2/3 H
2. Jakie masz staty oraz Wkład : 42 / 103 = 65210 K
3. Na jakie Rajdy Lubisz Chodzić :  Mroczek Ogień ^^ nie Raz Światełko :3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ba.pun.pl www.uroda.pun.pl www.teamusp.pun.pl www.shinobiwalka.pun.pl www.se.pun.pl