#1 2014-05-14 17:57:50

Amore-mioo

Gość

Mazianko by Amorek~

"Dane główne":
Nick: Amorekx
Poziom: 80
Reputacja: 350k (Wyjaśnione niżej [zaczynam właśnie robić ptsy, więc szybko nadrobię])

EQ:
Serek u5+7 z przeciętną osło pod kryta
Lekki u6+5 (jak już mówiłem, aktualnie unikam pvp i glacy bo niewiele mogę zdziałać, więc lepszy nie jest potrzebny do expa/dropa)
Jako, że sina nie używam i nie zainwestowałem w nic specjalnego

Karty:
1 SP - Zbierane pieniążki na kupno, będzie grywalna
2 SP - Były maniak sina, niby jest 64j +9, ale niestety totalnie niegrywalny i raczej nie używam.
3 SP - Jakiś tam śmieć, 'żeby był', nie grywam.
4 SP - 99j +11, najczęściej używana
5 SP - 49j, w planach jest do zrobienia zaraz po rangu
6 SP - Nie 'czuję' jej, nie grywam i nie mam zamiaru. ^

Glaca:
Maniak. Maniak. Maniak. Rozwijam postać tylko i wyłącznie z myślą o glacy. Teraz przesiaduję na niej dość mało (tak żeby było 30-50k wkładu na rajdy i czasem nockami polatam, ludzi troszkę mniej będzie). Dlaczego teraz mało czasu poświęcam na glacę? Wyjaśnię niżej.

Poprzednia ekipa:
*Espada*, mimo kilku naprawdę genialnych osób zdecydowałem się na opuszczenie ich. Niestety, szukam ekipy na 'troszkę' dłużej, a tam występowało takie coś, jak rotacja ekipy... Ciągle ktoś wypadał, a chwilę później nowy dochodził. Mimo zauroczenia jakim obdarzyła mnie Lerena nie zostałem tam... Jak na moje długo się nie utrzymają, szkoda, bo kilka osób tworzy naprawdę dobrą i zgraną ekipę.

Dlaczego wy:
Jejku, jejku. Nie będę ściemniał. Nie znam nikogo. Nie znam serwera. Bujam się tu i tam, szukając swojego kącika. ^^
Co nieco o mnie:
Nazywam się Dawid, pochodzę z okolic Jeleniej Góry / Karpacza / Wałbrzycha. Brązowooki, ciemny szatyn, który oderwał się od ziemi na 181 cm (jeszcze 6-7cm do wymarzonego wzrostu, no dalej, dalej!). Dość przeciętny, niczym nie wyróżniający się przeciętniak (gra słów celowa). Jestem w 1 liceum, więc jak łatwo się domyślić w tym roku skończę 17 lat. Co do szkoły... Na początku roku byłem na mat/biol/chem celując w weterynarię, jednak rozszerzona chemia oraz nauczycielka szybko mnie zniechęciły. Przeniosłem się do klasy psychologicznej (human XD NIE, NIE CELUJĘ W MAKA, OKEJ?), z zamiarem studiowania prawa. Czy to prokurator, czy to prawnik... jeszcze się zobaczy ^^. Co do charakteru... Skrajny introwertyk w rlu - skrajny ekstrawertyk w internecie. Skromny, ale z poczuciem własnej wartości. Ciągle spuszczony wzrok, mimo to dość pogodny. Leniwy, ale dokładny. Maniakalnie gram w kosza. Obsesja na punkcie husky i heterochromii, genialne psiaki. Na 18-stkę obiecano mi takiego małego. Rozumiecie? Taki mały szkrab będzie mi hasał po mieszkaniu *-* (wybaczcie, chwalę się wszystkim, bo się jaram... zdaję sobie sprawę, że was to nie obchodzi XD). Do tego oglądam animu. Narutomaniak. Wiem o tym wszystko, serio ;_;. Jestem totalnie bezkonfliktowy, szczególnie w internetach. Wchodzę w ten świat po to, żeby oderwać się od rzeczywistości i się zrelaksować, a nie napinać do ludzi których prawdopodobnie nigdy nie spotkam. Nienawidzę być chwalony. Sam jestem świadom tego co zrobiłem i potrafię ocenić tego 'wartość', dlatego bardzo irytuje mnie przesadne chwalenie i raczej to po mnie spływa. W drugą stronę niestety nie działa już tak 'ładnie'. Krytykę biorę sobie bardzo do siebie. Ale raczej przeistaczam ją w motywację, a nie zamykanie się w sobie. Introwertyk nie potrzebuje zamykać się bardziej, prawda? ;_;. Uwielbiam obserwować ludzi na ulicy. Oczy, kąciki ust (przeważnie gdy rozmawiają z kimś). Zwracam ogromną uwagę na mowę ciała, przez co ciężko mnie okłamać.

Małe wyjaśnienia:
Chciałbym tu wyjaśnić kwestię repki i glacy. Otóż, chodzi o to, że wracam do gry po około rocznej przerwie. Wracam... z serwera 3. Postać ma dopiero lekko ponad miesiąc... Więc rozumiecie, że mimo starania to w miesiąc nie da się załatwić wszystkiego (sp, repy, lvl, eq), więc raczej wszystko jest dość przeciętne... Jednak wiecie... jako maniak pvp i glacy tak tego nie zostawię. Postać rozwijam (przynajmniej w mojej opinii) bardzo szybko. Przewiduję, że do wakacji będzie ~1kk repy oraz wk +13 / rang + 13 / cs +11. Przynajmniej takie plany (rzadko kiedy zmieniam plany ^^).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lks-dab.pun.pl www.pokemon-shadow-black.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.vla.pun.pl www.festeboyen.pun.pl